Old school Swatch Watches

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://lierstreet24.werite.net/post/2021/11/15/Kancelaria-Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://blogfreely.net/bucketcherry2/kancelaria-upadlosc-konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Jakiego rodzaju warunki spełniać przy upadłości konsumenckiej?Analizując fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz to częściej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim artykule chcemy rzucić odrobinę światła na przedmiotowe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w polskim systemie prawnym, lecz do tej pory mogły z niej skorzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki partnerskie). W chwili obecnej (a dokładniej od końca grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Aczkolwiek, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi wykonać szereg przesłanek. Wstępnie powinno się uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych zadłużeń - klasyczny przykład jednostek, które zaciągnęły pełno zobowiązań i kwoty rat przewyższają pozyskiwane dochody). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie należy wskazać, że zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to problem rzeka i przy składaniu stosownego wniosku jest konieczna fachowa wiedza. Wobec tego odpowiednim rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE